Kosmetika pro Váš domov

Čistý a voňavý domov bez zbytečné chemie

Pečovat o svůj domov zdravě, hravě, s vůní a radostí?

Jde to a já Vám povím jak.


Můj příběh

S Euronou jsem se seznámila v únoru 2014, kdy se mi do rukou dostal nádherný katalog. Nadchly mě české ekologické a šetrné přípravky, se kterými pečuji o svůj salon, domácnost i chatičku. Stala jsem se velmi spokojenou zákaznicí.

A tak si žiji spokojeně svůj život a najednou přišla rána.

Nikdy by mě nenapadlo, že mi můj salon někdo zavře, a já ze dne na den přijdu o klientky a zůstanu úplně bez příjmů. Že budu žít v takové nejistotě a nebudu vědět, jak dlouho to bude trvat a kdy budu moct zase otevřít.

Kladla jsem si plno otázek a pak mi došlo, že mám vlastně  ... EURONU.

Eurona už je součástí mého každodenního života, ale ještě jsem nevyužila všechny možnosti, které nabízí. A tak jsem se rozhodla jít do toho naplno. Nenechávat  si to jen pro sebe, podělit se o zkušenosti a možnosti, jaké s Euronou mám. Pomáhat lidem řešit problémy, ukázat jim, jak pečovat o domácnost zdravě a hravě. Jak s lehkostí odstranit vodní kámen, skvrny, mít čisté a voňavé prádlo, nezatěžovat čističky odpadních vod, ulevit alergikům, ekzematikům a astmatikům. A rovnou lidem říkat i o možnosti jak ušetřit, přivydělat si a nebo se stát finančně nezavislí. 

A proto o Euroně mluvím a doporučuji výrobky i možnost vytvořit si jistý příjem a zvládnout i nečekané situace, užívat si života a zabezpečit se třeba na důchod.

Vždyť ať se děje co se děje, budeme prát, uklízet, mýt se a jíst. A to vše Eurona nabízí. Ve spolupráci s prosperující českou firmou, jakou je Eurona, vidím budoucnost, jistotu a osvobození.

Jmenuji se Dana Odložilíková a ráda Vám poradím a pomůžu.

 pokračujte dál


Je víc než drogerie

záleží jen na Vás jak Euronu zapojíte do svého života
Více informací →

Popisy a ukázky

jak přípravky fungují
Najdete zde →

Přidejte se

do uzavřené skupiny na FB
Přejít na FB →

Kontakt

zavolejte mi nebo napište
Přejít na kontakt →